Notice: Undefined variable: dbg in /home/karpaty4x4tur/public_html/include/controller.php on line 92

Notice: Undefined variable: i in /home/karpaty4x4tur/public_html/include/engines/statica/mod_index.php on line 38
Джипінг в Карпатах - пропонуємо незабутні джип тури по Карпатам

Джипінг в Карпатах

Катання на джипах в Карпатах у будь-яку погоду та пору року!

Катання на джипах – пропонуємо незабутні джип тури по Карпатам

Оглядові екскурсії по Карпатах на джипах і квадроциклах - це незабутні враження, адреналін, яскраві емоції, чарівні спогади, і все те, чого хочеться отримати максимум від відпочинку!

Замовити джипінг в Карпатах

Відчуйте свободу пересування! Свободу від внутрішніх та зовнішніх обмежень, від асфальту та нудьги офісного міського життя!

Замовити

Професійні інструктори

З вами на маршруті професіонали автоспорту: за їхніми плечима сотні кілометрів бездоріжжя

Відчуйте свободу пересування!

Свободу від внутрішніх та зовнішніх обмежень, від асфальту та нудьги офісного міського життя!

Досвід навчання новачків

відкрийте абсолютно неймовірні можливості – і автомобіля, і себе.

Переваги наших джип турів:

Наш парк має в своєму розпорядженні комфортні та обладнані джипи та позашляховики місткістю 4-6 осіб у відмінному стані. Складні гірські стежки для наших авто – справжня дрібниця. Наші гіди зможуть супроводити поїздку захоплюючою розповіддю, яка доповнить враження від побаченого. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись детальніше про маршрути або забронювати дату.

  • поїздки на безпечних та комфортабельних позашляховиках Карпатами;
  • захоплюючі маршрути, продумані нами та обкатані роками;
  • індивідуальний підбір найкращого маршруту;
  • поєднання з пішими прогулянками;
  • доступна вартість.

Відео Джипінгу

було весело!


Не відвідавши високі вершини карпатських гір, не спустившись в долини, що зачаровують, не можна стверджувати, що ви бачили справжні Карпати. Компанія ХХХХ пропонує вирушити у захоплюючі катання на джипах непрохідними стежками. Джипінг – це найкращий спосіб подолати маршрути бездоріжжя на автомобілях підвищеної прохідності. Для багатьох прогулянка на позашляховиках стає невід'ємною частиною відпочинку. Це одна з найкращих можливостей оглянути унікальні, віддалені визначні пам'ятки, чудові природні краєвиди. Пропонуємо естрим тури в Ворохті та Буковелі для великих та маленьких компаній.

  • Ми організовуємо поїздки на джипах до гірських вершин, екскурсії по святих місцях, тури до озер та інших цікавих туристичних місцях карпат
  • Це колекція пригод для всіх. Підготовлений джип, складний маршрут та рішучість дізнатися, на що ви здатні зроблять відпочинок незабутнім.
  • А ще, це найкращий спосіб провести час із сім'єю чи друзями – вирушити у спільну подорож на позашляховиках. Яскраві емоції та адреналін гарантовані!
  • Гарантуємо комфорт у будь-яку погоду. Ліс та природа – це зовсім не означає жертвувати своїм комфортом. Навіть на бездоріжжі, у липкій глинистій колії, холодному броді вам буде тепло та весело. Холодною зимою, негодою восени - якщо з вами джип, значить, з вами і тепло, комфорт, впевненість.
  • Завжди смачна їжа. Війна війною, а обід за розкладом: після напруженого драйву - перерва на сніданок, обід чи вечерю на затишній галявині – те, що треба! Їжа на свіжому повітрі, від бутерброду з чаєм до бенкету з шашликом, завжди приносить виключно користь: ситий джипер – задоволений джипер!

Напишіть нам

Зв'яжіться з нами тут

Ім'я

Телефон

Повідомлення

Контакти

Інформація